NanoElectronics OÜ – Scientific and Production Company in Estonia

Link: Awards of the Estonian Invention Show 2018

Mikrogenerator fal milimetrowych EHF

Każdy organizm biologiczny posiada parametry elektrofizyczne i jest źródłem słabego promieniowania elektromagnetycznego, w którym ładunki elektryczne zapewniają transportowanie tlenu przez krew, a układ nerwowy jest złożonym obwodem elektrycznym.

W połowie lat 60. XX wieku naukowcy akademik N. Dewiatkow i doktor nauk technicznych M. Golant, zajmujący się badaniem fal elektromagnetycznych o zakresie milimetrowym bardzo wysokiej częstotliwości (EHF), wykazali interakcję fal z obiektami biologicznymi. Później to samo potwierdzili też naukowcy z Niemiec i Francji.
Okazało się, że w stanie normalnym błony plazmatyczne komórek biologicznych wytwarzają falowe drgania elektromagnetyczne i są źródłem fal milimetrowych o zakresie EHF, które są powiązane ze sobą informacyjnie.

Ale przy najmniejszej patologii biologicznej dochodzi do zaburzeń falowej komunikacji międzykomórkowej i mikrokrążenia – najważniejszej fizjologicznej podstawy metabolizmu.
Mikrokrążenie to sieć małych tętniczek, żył i naczyń włosowatych, które rozprowadzają krew w całym organiźmie. To przez mikrokrążenie jest możliwa wymiana tlenu i substancji odżywczych w organiźmie, które każda komórka biologiczna otrzymuje dla życia.

Badanie tego tematu doprowadziło nas do pomysłu stworzenia urządzenia zdolnego do naprawiania dysharmonijnych fal milimetrowych w zakresie EHF dla niektórych zaburzeń biologicznych. W 2007 r. estoński wynalazca – biofizyk, laureat Międzynarodowych Igrzysk Olimpijskich wynalazków „Geniusz” (złoty medal) V. Aljas stworżył mikrogenerator fal milimetrowych EHF.

Mikrogenerator mógł działać z rezonansu z falami elektromagnetycznymi światła lub z urządzenia elektronicznego. Rezonans powodował drgania falowe cząsteczek w mikrokryształach jego integralnego spiralnego obwodu o kroku milimetrowym i rzutował harmoniczne fale milimetrowe. Aby nie produkować dla niego specjalnego źródła fal elektromagnetycznych, zdecydowano się użyć w tym celu popularnego urządzenia elektronicznego – telefonu komórkowego. Dzięki temu telefon był nie tylko bezpieczny, ale także użyteczny dla zdrowia.

Mikrogenerator przeszedł lokalne i zagraniczne badania medyczne z udziałem osób z różnymi nieanatomicznymi zaburzeniami biologicznymi.
Testy przeprowadzono zgodnie z metodą:
1). Początkowy stan człowieka.
2). Na obudowie telefonu, na tylnej stronie jego górnej części, jest ustawiony mikrogenerator. W ciągu procedury ekran telefonu styka się ze skórą w obszarze zaburzeń biologicznych. Czas trwania procedury wynosi 5-10-15-20 minut.
3). Porównanie wyników.
Wszystkie kolejne lata były latami praktycznego zastosowania z doskonałymi wynikami.

Linki do dokumentów testowania:

MICROGENERATOR-EHF.-MOSCOW RU
MICROGENERATOR-EHF.-MOSCOW EN
MICROGENERATOR-EHF-GERMANY EN

Tak więc telefon komórkowy otrzymał unikalną funkcję
– terapii bioenergetycznej (medycyna integracyjna).

W domu, na ulicy, w zajęciach edukacyjnych i sportowych, w pracy lub podróży za granicą, mikrogenerator pomoże: z uszkodzeniem tkanek miękkich ciała, bólem zęba, zgagą, bólami mięśni i wieloma innymi nieprawidłowościami biologicznymi (nie anatomicznymi) z towarzyszącym zespołem bólowym.

​Efekt leczniczy powstaje dzięki szybkiemu przywracaniu mikrokrążenia przez fale milimetrowe, rezonując z cząsteczkami wody przez układ naczyniowy w tkankach skóry. Jest to podobne do tego, co zwykle robi profesjonalny terapeuta bioenergetyczny, gdy generuje fale milimetrowe na ciele pacjenta.

Aby przeprowadzić procedurę bioenergetyczną, umieść ekran telefonu (bez etui) na obszarze ciała bez odzieży i przytrzymaj przez 1-20 minut, aż uzyskasz pozytywny wynik.

Scroll to top